MOPS rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogólne

flaga, ukraina

Zmiana godzin przyjmowania wniosków o pomoc żywnościową przy CH PLAZA w okresie od 4.07.-8.07

2022-06-24

W związku z falą upałów w okresie od 4.07 do 8.07.2022 r. przyjmowanie wniosków od uchodźców z Ukrainy o pomoc żywnościową w ramach PO PŻ oraz pakietów żywnościowych przy CH PLAZA odbywać się będzie w godzinach od 7.30 do 11.00.

Przyjmowanie wniosków od uchodźców o pomoc żywnościową oraz pakietów żywnościowych przy CH PLAZA zostaje wstrzymane!

Komunikat archiwalny 2022-07-04

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 04.07.2022 na jeden dzień zostało wstrzymane przyjmowanie wniosków od uchodźców z Ukrainy o pomoc żywnościową w ramach PO PŻ oraz wydawanie pakietów żywnościowych przy CH PLAZA.

Na zdjęciu znajduje się teren zielony z namiotami i stołami, przy których dorośli rozmawiają a dzieci bawią się.
oferta pracy

Oferta pracy - Dom Pomocy Społecznej w Krakowie, ul Radziwiłłowska 8

2022-06-24

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Krakowie, ul. Radziwiłłowska 8 ogłasza rekrutację na wolne stanowisko pracy - Koordynator usług opiekuńczych.

Symboliczne rozpoczęcie budowy DPS przy ul. Praskiej w Krakowie

W Krakowie powstaje nowoczesny dom pomocy społecznej dla 100 osób

2022-06-22

Do końca 2023 roku w Krakowie powstanie kolejny dom pomocy społecznej. Inwestycję za ponad 51 mln przy ulicy Praskiej realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. 21 czerwca z udziałem prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, przedstawicieli władz rządowych, samorządowych i głównego wykonawcy inwestycji uroczyście zainaugurowano budowę nowoczesnej placówki, w której opiekę otrzymać może nawet 100 osób.

oferta pracy

Rekrutacja na wolne stanowisko pracy - TRENER

2022-06-23

DYREKTOR Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie ogłasza rekrutację na wolne stanowisko pracy - opiekun osoby niesamodzielnej – w projekcie trener osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Piknik Rodzinny na Azorach

Piknik Sąsiedzki na Azorach

2022-06-20

11 czerwca dopisała pogoda i odbył się Piknik Sąsiedzki na Azorach. Organizatorem był PAL Azory wraz z partnerami lokalnymi tj. Centrum Aktywności Seniorów "Nie dzieli nas wiek", Towarzystwem Przyjaciół Dzieci "Chatka Puchatka", Stowarzyszeniem Międzykulturowym AFS Polska oraz XIV Liceum Ogólnokształcącym i Szkołą Podstawową nr 119. Udział wzięły również służby mundurowe, tj. Policja i Straż Miejska oraz pracownicy socjalni z MOPS - Filia nr 2. Odbyło się wiele zabaw i loterii fantowych, nauka przez zabawę, wszystko to osładzały lody włoskie i wata cukrowa oraz popcorn dla wszystkich uczestników. W Pikniku udział wzięło około 200 osób. 

Amicus Hominum
Warsztaty dla rodzin zastępczych

Kolejne warsztaty wyjazdowe dla rodzin zastępczych zakończone

2022-06-20

W dniach 11 – 14 czerwca Zespół do spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej zorganizował kolejną serię warsztatów wyjazdowych doskonalących kompetencje rodzin zastępczych zawodowych i rodzinnych domów dziecka oraz spokrewnionych, w których funkcję rodziny zastępczej pełni rodzeństwo. Warsztaty odbyły się w Ochotnicy Dolnej i Zakopanem.

Znajdź