MOPS rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Nowy Rok to szansa na nowe życie - audycja w Radiu Kraków

Belka MOC

Zapraszamy do wysłuchania audycji Nowy Rok to szansa na nowe życie (radiokrakow.pl) - w Radiu Kraków w ramach audycji „Pierwszy Krok” będącej podsumowaniem doświadczeń specjalistów pracujących w Centrum dla Rodzin, które funkcjonuje w ramach realizowanego projektu „Moc Relacji”.

Tematyka audycji dotyczyła skuteczności podejmowanych działań w obszarze przeciwdziałania przemocy domowej w ramach działającego Centrum dla Rodzin. Audycja porusza również kwestie związane z wpływem uzależnienia/współuzależnienia na funkcjonowanie całej rodziny. Wspierania par w rozpoznawaniu ważnych zjawisk wpływających na relację, która to może być czynnikiem chroniący przed wystąpieniem przemocy domowej.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie w partnerstwie z Krakowską Fundacją Psychoterapii i Rozwoju „Dom Terapii” oraz Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień realizują projekt „MOC RELACJI- wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej” w ramach programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków norweskich i krajowych.

Informacje na temat działań w projekcie znajdują się pod linkiem:

Projekt MOC RELACJI – wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej" - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie (mops.krakow.pl)

pokaż metkę
Osoba publikująca: Ewa Szczypczyk-Ścisło
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2024-02-20
Data aktualizacji: 2024-02-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź