MOPS rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Relacja między rodzicami wpływa na dziecko - audycja w Radiu Kraków

Belka MOC

 Rodzina jest podstawowym środowiskiem wychowawczym, a relacje rodzinne są kluczowe dla zdrowego rozwoju dziecka. Wspierają jego poczucie bezpieczeństwa, pomagają mu w budowaniu zdrowych relacji z innymi ludźmi i kształtują jego osobowość. To w rodzinie dzieci uczą się komunikacji, reakcji na różne sytuacje czy pełnienia ról społecznych. Obserwacja zachowań rodziców i relacji między nimi wpływa na dziecko. W jaki sposób? Tego Państwo mogą dowiedzieć się dzięki wyemitowanej audycji w ramach cyklu „Pierwszy Krok” w Radiu Kraków, do wysłuchania której serdecznie zapraszamy:

Relacja między rodzicami wpływa na dziecko (radiokrakow.pl)

Działanie realizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie w partnerstwie z Krakowską Fundacją Psychoterapii i Rozwoju „Dom Terapii” oraz Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w ramach projektu „MOC RELACJI- wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej” w ramach programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków norweskich i krajowych. Bieżące informacje na temat działań w projekcie znajdują się pod linkiem:

Projekt MOC RELACJI – wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej" - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie (mops.krakow.pl)

pokaż metkę
Osoba publikująca: Ewa Szczypczyk-Ścisło
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2023-12-18
Data aktualizacji: 2023-12-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź