MOPS rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wpływ uzależnienia na relacje w rodzinie - audycja w Radiu Kraków

Belka MOCUzależnienie w rodzinie jest jedną z głównych przyczyn problemów małżeńskich, rozwodów, napiętych relacji między partnerami i rodzicami a dziećmi. Dom rodzinny powinien zapewniać nam bezpieczeństwo i dawać poczucie oparcia. Uzależnienie w rodzinie burzy jego porządek i niszczy podstawowe wartości, degraduje życie rodzinne. To bardzo złożony i skomplikowany problem, który dotyczy nie tylko chorego, lecz także całej rodziny.  

W ramach audycji „Pierwszy Krok” w Radiu Kraków został wyemitowany wywiad poruszający problematykę uzależnień w rodzinie, do którego wysłuchania serdecznie zapraszamy: "Wpływ uzależnienia na relacje w rodzinie" (radiokrakow.pl).  

Działanie realizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie w partnerstwie z Krakowską Fundacją Psychoterapii i Rozwoju „Dom Terapii” oraz Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w ramach projektu „MOC RELACJI- wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej” w ramach programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków norweskich i krajowych. Bieżące informacje na temat działań w projekcie znajdują się pod linkiem:

Projekt MOC RELACJI – wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej" - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie (mops.krakow.pl)

pokaż metkę
Osoba publikująca: Ewa Szczypczyk-Ścisło
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2023-11-23
Data aktualizacji: 2023-11-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź