MOPS rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konferencja pt.:"Przeciwdziałanie przemocy wobec osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami"

Belka wzmocnienie

W dniach 16-17 listopada 2023 r. w Muzeum Armii Krajowej odbyła się interdyscyplinarna konferencja szkoleniowa pt.: "Przeciwdziałanie przemocy wobec osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami". Konferencja podsumowywała działania realizowane w ramach projektu "Wzmocnienie systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie wobec seniorów i osób z niepełnosprawnością", finansowanego z Funduszu Małych Grantów  2, Rozwój lokalnego systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie wobec osób starszych i niepełnosprawnych (operator programu: Ministerstwo Sprawiedliwości, Departament Strategii i Funduszy Europejskich).

Projekt realizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie w partnerstwie z Chrześcijańskim Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Przyjaciół „Ognisko”. Jego celem jest podniesienie wrażliwości oraz świadomości społecznej dotyczącej problemu przemocy wobec osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami, rozwój współpracy interdyscyplinarnej i integracja działań na poziomie lokalnym, zwiększenie skuteczność udzielanej pomocy oraz wsparcia.

Więcej informacji o projekcie: https://mops.krakow.pl/mops/269847,artykul,wzmocnienie_systemu_przeciwdzialania_przemocy_w_rodzinie_wobec_seniorow_i_osob_niepelnosprawnych_w_krakowie.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Krzysztof Petela
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2023-11-21
Data aktualizacji: 2023-11-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź