MOPS rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Czy można żyć w szczęśliwym związku z osobą uzależnioną?- audycja w Radiu Kraków

Belka MOC Zapraszamy do wysłuchania audycji pn. Czy można żyć w szczęśliwym związku z osobą uzależnioną? w Radiu Kraków w ramach audycji „Pierwszy Krok” Czy można żyć w szczęśliwym związku z osobą uzależnioną? (radiokrakow.pl)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie w partnerstwie z Krakowską Fundacją Psychoterapii i Rozwoju „Dom Terapii” oraz Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień realizują projekt „MOC RELACJI- wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej” w ramach programu „Sprawiedliwość”, finansowanego ze środków norweskich i krajowych.

W ramach projektu zostało otwarte Centrum dla Rodzin, w którym oferowane wsparcie ma na celu wzmocnienie relacji pomiędzy partnerami/małżonkami. Jednym z elementów realizowanego projektu jest podejmowanie działań mających na celu pomoc parom, w których występuje problem uzależnienia czy współuzależnienia. W Centrum dla Rodzin beneficjenci mogą skorzystać z konsultacji indywidualnych i warsztatów grupowych z obszaru profilaktyki uzależnień.

Bieżące informacje na temat działań w projekcie znajdują się pod linkiem:

Projekt MOC RELACJI – wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie (mops.krakow.pl)

pokaż metkę
Osoba publikująca: Ewa Szczypczyk-Ścisło
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2023-08-30
Data aktualizacji: 2023-08-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź