MOPS rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Audycja w Radiu Kraków w ramach projektu "MOC RELACJI"

Belka MOC

    Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji w Radiu Kraków z oficjalnego otwarcia Centrum dla Rodzin w ramach audycji „Pierwszy Krok”: Otwarcie Centrum dla Rodzin (radiokrakow.pl).

    W ramach realizowanego projektu „ Moc Relacji” powstało Centrum dla Rodzin, oferujące bezpłatną pomoc parom (związki formalne i nieformalne) zamieszkującym na terenie Gminy Kraków. Wsparcie ukierunkowane jest na poprawę relacji w związku czy też wzmocnienie kompetencji wychowawczych. Zgłaszający mogą skorzystać z poradnictwa psychologicznego, rodzinnego i socjalnego czy też terapii par (małżeńskiej) /rodzinnej.  Ponadto w Centrum prowadzone są konsultacje indywidualne i warsztaty z obszaru profilaktyki uzależnień. Rodziny mają również możliwość uczestnictwa w zajęciach grupy psychoedukacyjnej, warsztatach dla par przygotowujących się do rodzicielstwa, szkoły dla rodziców oraz w grupach wsparcia dla matek i ojców.

    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie w partnerstwie z Krakowską Fundacją Psychoterapii i Rozwoju „Dom Terapii” oraz Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień realizują projekt pn.: „Moc relacji - wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej”, finansowanego ze środków norweskich i środków własnych.

 

Ulotka do pobrania

plakat moc relacji

pokaż metkę
Osoba publikująca: Ewa Szczypczyk-Ścisło
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2023-05-19
Data aktualizacji: 2023-05-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź