MOPS rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie – 2019

Szanowni Państwo

Gmina Miejska Kraków – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie rozpoczyna kolejny cykl corocznych szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Szkolenia rozpoczynające są skierowane do członków grup roboczych i zespołu interdyscyplinarnego oraz innych pracowników instytucji zobowiązanych do reagowania w sytuacji przemocy w rodzinie m.in. MOPS, Policji, Oświaty, Ochrony zdrowia.

 

W 2019 r. organizujemy jednodniowe szkolenia pn.: 

  1. Interwencja w przypadku przemocy i wykorzystywania seksualnego dziecka. Szkolenia odbędą się 30 i 31 maja 2019 r.
  2. Praca z rodziną dotkniętą przemocą w przypadku występujących zaburzeń/chorób psychicznych wśród jej członków. Jak działać by pomagać skutecznie? Szkolenie odbędzie się 17 i 18 czerwca 2019 roku.
  3. Prowadzenie rozmowy z osobą stosująca przemoc i osobą dotkniętą przemocą w rodzinie –WARSZTAT w nurcie podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach Szkolenie odbędzie się 18 września 2019 roku

 

Osoby chętne do udziału w szkoleniach proszone są o zgłaszanie się poprzez system rejestracji Konfeo, do wskazanych poniżej grup szkoleniowych:

I Szkolenie: Interwencja w przypadku przemocy i wykorzystywania seksualnego dziecka.

Termin 30.V.2019: https://interwencja-przemoc-i-wykorzystywanie-seksualne-dziecka-30-05.konfeo.com/ - zakończona rejestracja

Termin 31.V.2019: https://interwencja-przemoc-i-wykorzystywanie-seksualne-dziecka-31-05.konfeo.com/ - zakończona rejestracja

 II Szkolenie: Praca z rodziną dotkniętą przemocą w przypadku występujących zaburzeń/chorób psychicznych wśród jej członków. Jak działać by pomagać skutecznie?

Termin 17.VI.2019, godz: 9:00: https://jak-pomagac-skutecznie-zaburzenia-psych-przemoc-17-06-2019.konfeo.com, miejsce: sala konferencyjna w siedzibie Zarządu Transportu Publicznego, ul. Wielopole 1, II piętro, sala 207.

Termin 18.VI.2019, godz: 9:00: https://jak-pomagac-skutecznie-zaburzenia-psych-przemoc-18-06-2019.konfeo.com, miejsce: sala konferencyjna w siedzibie MOPS, ul. Józefińska 14.

NOWE 

III Szkolenie: Prowadzenie rozmowy z osobą stosująca przemoc i osobą dotkniętą przemocą w rodzinie –WARSZTAT w nurcie podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach

Termin 18.IX.2019, godz. 9:00: https://rozmowa-osp-odp-psr-18-09-2019.konfeo.com/ miejsce: sala konferencyjna w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, ul. Dekerta 24. 

Jeśli jesteście Państwo pracownikami wymienionych wyżej instytucji i jesteście zainteresowani udziałem w szkoleniu – zapraszamy do rejestracji.

O organizacji kolejnych szkoleń będziemy sukcesywnie informować na stronie https://mops.krakow.pl/?dok_id=212822, dlatego zapraszamy do sprawdzania aktualnych informacji.

O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje organizator.

Osoby ZAKWALIFIKOWANE do udziału w szkoleniu otrzymają potwierdzenie, najpóźniej 3 dni przed zaplanowanym szkoleniem, mailowo na adres wskazany w trakcie rejestracji (proszę sprawdzać prawidłowość wpisanego adresu email).

Osoby NIEZAKWALIFIKOWANE zostaną poinformowane mailowo i wpisane na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji uczestników, będą w pierwszej kolejności powiadamiane o możliwości udziału w szkoleniu.

  

W przypadku pytań proszę o kontakt z Panią Małgorzatą Łyżwińską-Kustra telefonicznie nr: 12 616 53 23, 660 637 833 lub mailowo: malgorzata.lyzwinska@mops.krakow.pl

 Prośba:

  • Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na szkoleniach, w przypadku gdyby po zarejestrowaniu się w Konfeo pojawiły się okoliczności uniemożliwiające Państwa udział w szkoleniu – bardzo proszę o pilne powiadomienie mailowe na adres malgorzata.lyzwinska@mops.krakow.pl, aby umożliwić innym zainteresowanym osobom udział w szkoleniu.
  • Organizator nie zapewnia poczęstunku/napojów na czas przerw szkoleniowych. Uczestników prosimy o zaopatrzenie się we własnym zakresie w napoje i jedzenie niezbędne na czas szkolenia.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Agnieszka Pers
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2019-05-10
Data aktualizacji: 2019-09-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat