MOPS rozwiń menu

Jesienny grill 16.10.2025

Po wielu dniach deszczu wreszcie nadszedł słoneczny, jesienny dzień, który postanowiliśmy spędzić na wspólnym śpiewaniu przy dźwiękach gitary oraz występach karaoke.
Na początek przygotowaliśmy muzyczne, jesienne zagadki. Nasi mieszkańcy poradzili sobie z nimi śpiewająco, wprowadzając wszystkich w radosny nastrój tej malowniczej pory roku. Następnie każdy mógł zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę z podkładem karaoke.
Aby się rozgrzać, wspólnie potańczyliśmy – nie zabrakło również tańczących par. Na uczestników spotkania czekały pyszne kiełbaski z grilla oraz gorąca kawa i herbata.
16 października, jak przypomniał jeden z naszych mieszkańców, to szczególna data dla Polaków – właśnie tego dnia Karol Wojtyła został wybrany papieżem, przyjmując imię Jan Paweł II. Z tej okazji chóralnie zaśpiewaliśmy Czarną Madonnę oraz ulubioną pieśń papieża – Barkę.
To był wspaniale spędzony dzień – dopisała nam zarówno pogoda, jak i humory, a wspólnie spędzony czas dostarczył wielu wzruszeń i radości.

Jesienny grill 16.10.2025

Jesienny grill 16.10.2025

Jesienny grill 16.10.2025

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Jacek Bartlewicz
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2025-10-30
Data aktualizacji: 2025-10-30
Powrót
Znajdź