Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Piękny umysł

Program Aktywności Lokalnej „Po prostu ZiK” przy ul. Gustawa Morcinka 40 od maja 2021 roku realizuje projekt Budżetu Obywatelskiego „Piękny umysł” skierowany do osób zamieszkałych na terenie Dzielnicy XVII - Wzgórza Krzesławickie. Projekt obejmuje bezpłatne warsztaty nauki języka angielskiego i obsługi komputera.

Warsztaty z języka angielskiego odbywają się w dwóch grupach - stopień średniozaawansowany i zaawansowany. Zajęcia dla każdej z grup trwają 60 minut i odbywają się raz w tygodniu - w każdy piątek od godz. 18.00 dla grupy średniozaawansowanej, a od godz. 19.00 dla grupy zaawansowanej. W zajęciach dla każdej z grup uczestniczy maksymalnie 8 osób.

Warsztaty komputerowe odbywały się od maja do lipca. Obejmowały naukę takich programów, jak WORD, EXCEL, POWER POINT itp. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu i trwały 60 minut. Ze środków Budżetu Obywatelskiego zostały zakupione 2 laptopy dla osób, które nie posiadały swojego sprzętu.

Uczestnicy warsztatów zdobywają umiejętności komunikatywnego porozumiewania się językiem angielskim oraz swobodnego korzystania z komputera.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Szczepańska
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2021-10-15
Data aktualizacji: 2021-10-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź