MOPS rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego - otwarcie

Miejska wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego otwarta!

2024-02-16

16 lutego Gmina Miejska Kraków uruchomiła wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin. W uroczystym otwarciu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, organizacji pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz mieszkańcy.

 

System Obsługi Wsparcia (SOW) do czego służy?
Informacja

Fundacja Poland Business Run otworzyła nabór wniosków na dofinansowania dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi

2023-05-19

Fundacja Poland Business Run otworzyła nabór wniosków na dofinansowania dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, w tym po amputacjach kończyn, a także po zabiegu mastektomii. Pomagamy bez względu na wiek, sytuację zawodową i społeczną.

PFRON S-A-M

„SAMODZIELNOŚĆ – AKTYWNOŚĆ – MOBILNOŚĆ” – Dostępne mieszkanie

2022-08-05

W dniu 3 sierpnia 2022 roku, został uruchomiony (centralnie przez PFRON) nabór wniosków w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW) o dofinansowanie w Programie „SAMODZIELNOŚĆ – AKTYWNOŚĆ – MOBILNOŚĆ” – Dostępne mieszkanie.
Realizatorem Programu dla mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie ul. Józefińska 14.

PFRON S-A-M

„SAMODZIELNOŚĆ – AKTYWNOŚĆ – MOBILNOŚĆ” – Mieszkanie dla absolwenta

2022-08-04

W dniu 3 sierpnia 2022 roku, został uruchomiony (centralnie przez PFRON) nabór wniosków w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW) o dofinansowanie w Programie „SAMODZIELNOŚĆ – AKTYWNOŚĆ – MOBILNOŚĆ” – Mieszkanie dla absolwenta.
Realizatorem Programu dla mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie ul. Józefińska 14.

Projekt Aktywni pełno-sprawni specjaliści na rynku pracy Śląska, Małopolski i Podkarpacia

Ośrodek Rehabilitacji Kompleksowej w Nałęczowie czeka na Ciebie! To już ostatni dzwonek by złożyć wniosek i dołączyć do uczestników projektu

2023-03-16

Jesteś po wypadku, udarze lub chorujesz przewlekle, a Twoja dotychczasowa praca jest zbyt dużym obciążeniem dla organizmu?
Nie zastanawiaj się dłużej jakie zawody możesz obecnie wykonywać. Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę.

Termin naboru wniosków w Module I programu „Aktywny Samorząd” w 2023 roku

2023-02-27

Informujemy, że nabór wniosków o dofinansowanie w zakresie Modułu I programu „Aktywny samorząd” we wszystkich zadaniach rozpocznie się 1 marca 2023 r. i potrwa do 31 sierpnia 2023 roku.

Termin naboru wniosków w Module II programu „Aktywny Samorząd” w 2023 roku

2023-02-27

Moduł II Programu to pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

Znajdź