MOPS rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Projekty współfinansowane - DPS, ul. Łanowa 43


Likwidacja barier architektonicznych lub informacyjno-komunikacyjnych przez jednostki samorządu terytorialnego lub ich jednostki organizacyjne


Wsparcie finansowe realizacji zadania pomocy społecznej z uwagi na stan epidemii w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.


Projekt ZUS


„Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas COVID-19”.


„Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa indywidualnego personelu i mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Krakowie ul. Łanowa 43 w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19 w ramach projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny Bezpieczny Dom”.


„Ochrona zdrowia i życia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, zamieszkujących w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie przy ul. Łanowej 43 tj. osób najbardziej zagrożonych skutkami epidemii COVID-19, poprzez wsparcie dla kadry Domu w ramach projektu „Bezpieczny Dom – wsparcie dla kadry małopolskich domów pomocy społecznej w związku z zagrożeniem COVID-19”


„Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas COVID-19”


„Sami-Dzielni! – razem przeciw COVID-19”

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Krzysztof Petela
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Data publikacji: 2022-10-18
Data aktualizacji: 2024-01-19
Powrót