Kolejny remont mieszkania w Nowej Hucie w ramach przedsięwzięcia „Trzy Kolory”
W ramach Programu Aktywności Lokalnej „Na Skarpie” zakończono kolejny, 39. remont. Tym razem pomoc trafiła do rodziny z niepełnosprawnościami korzystającej ze wsparcia MOPS Filii nr 4.
Ponownie dzięki anonimowemu, krakowskiemu przedsiębiorcy wykonano kompleksowy remont mieszkania w tym łazienki, pokoi oraz przedpokoju. Głównym problemem było wadliwe wykonanie połączeń instalacyjnych i długotrwały wyciek, który powodował wilgoć, a w efekcie rozległy grzyb w łazience oraz jednym z pokoi. W związku z powyższym usunięto stare płytki, wymieniono instalację, przeprowadzono prace naprawcze oraz malarskie, zamontowano nowe sanitariaty. Dzięki prywatnym sponsorom pozyskano meble, sprzęt gospodarstwa domowego, elementy wyposażenia oraz wystroju mieszkania. Serdeczne podziękowania dla Pana Janusz Leksztonia Prezesa Fundacji Fenix z Gdyni, Pani Sylwii Grochal z Fundacji Zaurocz się Życiem, Pani Izabeli Szczudłowskiej-Mędela oraz Pana Henryka Kazimierskiego. Specjalne podziękowania dla niezastąpionego „Szefa” jego najbliższych oraz współpracowników.