Komunikat archiwalny

Zabawa andrzejkowa seniorów z projektu „W sile wieku”

Zabawa andrzejkowa seniorów z projektu „W sile wieku”
Fot. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie

W dniu 28 listopada 2019 roku w Hotelu Swing Seniorzy z projektu „W sile wieku” świętowali Andrzejki. Spotkanie było  kolejną okazją do wzmocnienia wzajemnej integracji Uczestników wszystkich Klubów Samopomocy, funkcjonujących w ramach projektu oraz do nawiązania nowych znajomości.   Był to też dobry moment na dokonanie podsumowania kończącego się trzyletniego okresu realizacji projektu. Muzyka, tańce, przepyszne jedzenie, a nade wszystko rodzinna atmosfera stworzyły niebywały klimat tej uroczystości.  Dobrej zabawy nie było końca. Uczestnicy nie chcieli zejść z parkietu.  
  
- Przyjęcie Andrzejkowe było spełnieniem moich marzeń, tak dobrze być wśród innych, bawić się i śmiać! –  mówi wzruszona Pani Wanda.

-W młodości często chodziłam na różne przyjęcia, bardzo lubiłam tańczyć. Cieszę się, że znowu mogłam wyrazić swoje emocje na parkiecie"- wspomina Pani  Helena.

-Emeryci znów dali radę! Poczuliśmy ducha młodości!” – dodaje z uśmiechem Pani  Ania.

Po raz kolejny nasi Seniorzy udowodnili, że na dobrą zabawę nigdy nie jest za późno.  Bynajmniej wiek nie stanowi ku temu żadnej przeszkody. Do tego dobry humor, który nigdy nie opuszcza naszych klubowiczów, doborowe towarzystwo, a zabawa jest wyśmienita i niezapomniana.  

Kluby Samopomocy są prowadzone przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej  w Krakowie i Współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu  pt. „W sile wieku”. Szczegółowe informacje dotyczące projektu znaleźć można pod adresem internetowym: http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=83999

Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne. Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów!

 

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Agnieszka Pers
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Zobacz także
Zobacz