100-lecie Odzyskania Niepodległości w projekcie „W sile wieku”

100-lecie Odzyskania Niepodległości w projekcie „W sile wieku”
Fot. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie

Seniorzy z Klubu Samopomocy Aktywizacyjnego przy ul.  Gdańskiej 5 w ubiegłym tygodniu rozpoczęli przygotowania  do obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji przygotowywali kotyliony, które będą nosili w tym szczególnym czasie.  Stworzenie kotylionów to nie tylko doskonały trening rąk, ale także dobra okazja do wspólnej integracji uczestników, a także rozwoju umiejętności współpracy i komunikacji w grupie.

Wielkimi krokami zbliża się też planowany na dzień 23 listopada 2018r. występ muzyczny    z okazji  Święta Niepodległości Uczestników w/w klubu. Seniorzy wytrwale ćwiczą śpiew, dopracowując przy tym każdy najmniejszy szczegół repertuaru. Wszystkim bardzo zależy by wypaść jak najlepiej. Przygotowane  kotyliony będą zdobiły stroje Seniorów podczas wspomnianego występu muzycznego w Klubie Samopomocy Specjalistycznym,
os. Krakowiaków 2.

Projekt „W sile wieku” realizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Krakowie i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Agnieszka Pers
Podmiot publikujący: MOPS Kraków
Zobacz także
Zobacz