górne tło

Zabawa Walentynkowa

Ostatnie dni w naszym Domu upłynęły w wyjątkowo słodkiej i radosnej atmosferze. Najpierw wspólnie świętowaliśmy Tłusty Czwartek – było domowo, pachnąco i bardzo pracowicie. Mieszkańcy z ogromnym zaangażowaniem piekli pączki i chrust, a zapach świeżych wypieków wypełnił nasz Dom. A już następnego dnia przenieśliśmy się w romantyczny nastrój podczas zabawy walentynkowej. Była muzyka, taniec, serdeczne spotkania i mnóstwo ciepła, które wypełniło naszą wspólną przestrzeń.