górne tło

Misyjna Majówka 13.05.2021

Ze względu na pandemię dotychczasowe miejsce na Majówkę, czyli nasz  gaik brzozowy,  musieliśmy zamienić na strefy rekreacyjne domów z ulic Łanowej 41, 43, na co dzień podzielone ogrodzeniami. Nie przeszkodziło to jednak w tym, abyśmy czuli się wspólnotą. Nabożeństwo poprowadził ksiądz Eugeniusz, oprawę muzyczną instruktorzy zajęć kulturalnych Gloria i Janusz. Naszym  szczególnym gościem był misjonarz, franciszkanin ojciec Jan Hruszowiec.

Zdjęcie przedstawia dwóch, blisko stojących przy sobie, uśmiechniętych mężczyzn, to ksiądz Eugeniusz i franciszkanin, ojciec Jan Hruszowiec.

Zdjęcie przedstawia uczestników nabożeństwa, które odbywa się w plenerze. Na pierwszym planie znajduje się sześć osób. Za nimi na ławkach siedzi jeszcze około trzydzieści osób.